Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bibice, 02.11.2022r.

 Szanowni Mieszkańcy Bibic

  
Na podstawie Statutu Sołectw Gminy Zielonki, Sołtys sołectwa Bibice prowadzi konsultacje z mieszkańcami w sprawie zatwierdzenia projektu planu rzeczowo-finansowego wydatków sołectwa na rok 2023.
Opinie mieszkańców sołectwa zbierane są drogą elektroniczną do dnia 12 listopada 2022 r. na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  
              W ramach budżetu Gminy Zielonki jako sołectwo otrzymujemy  wydzieloną pulę pieniędzy, które  Gmina przeznacza na wskazane przez nas działania. W pierwszej kolejności zobowiązani jesteśmy aby te środki zabezpieczyć na utrzymanie czystości, utrzymanie terenów zielonych, utrzymanie budynku wiejskiego, działania integracyjne i promocyjne, wsparcie lokalnych organizacji. Część środków przeznaczamy na wsparcie inwestycji gminnych realizowanych w Bibicach.
W przygotowanym planie rzeczowo-finansowym wskazujemy też priorytetowe dla sołectwa inwestycje, które powinny zostać zrealizowane i sfinansowane w ramach budżetu Gminy Zielonki.
 
  Projekt budżetu dostępny jest tutaj.
                                                                                                                      z poważaniem,
 
                                                                                                                      Tadeusz Łysek