Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

              Bibice, 12.11.2020 r.

Szanowni Mieszkańcy,
(uprzejma prośba do mieszkańców Bibic o przeczytanie całego tekstu)

Zgodnie z ustaleniami  Zebrań Wiejskich chcemy przystąpić do realizacji projektu „Rynek w Bibicach” i remontu elewacji Domu Ludowego.
Założenie przygotowane przez pracownię architektoniczną zakłada: otwarte, zielone,  bez ogrodzeń centrum ze strefami, które wzajemnie się uzupełniają i tworzą jedną całość jako rynek.
Nowoczesna elewacja budynku z historycznym akcentem - podświetlana płaskorzeźba pucheroka i cytat „Naprzodem na studia do Bibic wędrował …..” 
Szeroki chodnik przed i wokół budynku wydzieli strefę pieszą i pozwoli na swobodne przejście od kulturoteki do izby regionalnej i sal sołeckich. Lampy niskie, świecące po zmroku połączą cały obszar rynku i podkreślą jego jednolity charakter.                   Łąki kwiatowe i mała architektura (ławeczki, rzeźby, donice z kwiatami, eksponaty muzealne) będą miały charakter funkcjonalno-dekoracyjny.
Aby móc przystąpić do realizacji projektu w I półroczu 2021 r. muszę uzyskać zgodę i akceptację mieszkańców Bibic.
Ze względu na pandemię niemożliwe jest podjęcie w tej sprawie uchwały Zebrania Wiejskiego, dlatego niniejszym ogłaszam konsultacje.


Proszę osoby, które chcą wyrazić swoją opinie o wysłanie do dnia 30.11.2020r. maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Tytuł maila: Rynek w Bibicach.
W treści maila:  Akceptuję przedstawioną propozycję realizacji projektu rynku w Bibicach
       lub              Nie akceptuję przedstawionej propozycji realizacji projektu rynku w Bibicach
dodatkowe uwagi, propozycje (preferowane boniowanie poziome lub w kostki elewacji D.L)
Imię, nazwisko, ulica
 
Maile, które otrzymam nie zostaną przeze mnie udostępnione osobom trzecim.
W oparciu o zebrane opinie przygotuję protokół, który jak w przypadku uchwał Zebrań Wiejskich będzie zawierał  opis i  wyniki głosowania. Dane osób biorących udział w głosowaniu zostaną zarchiwizowane w U.G. bez udostępniania. Po przekazaniu protokołu do Wójta Gminy Zielonki wszystkie maile z danymi osobowymi zostaną przeze mnie usunięte)
                                                                                                  

Z poważaniem,
Tadeusz Łysek
Sołtys Bibic

 

 
Kategoria: Informacje sołeckie
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd