Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bibice, 9. 11. 2020r.

 Szanowni Mieszkańcy Bibic

  
Na podstawie § 34 ust 5a Statutów Sołectw Gminy Zielonki (załącznik do uchwały Nr XIV/93/2007 Rady Gminy Zielonki z dnia 28 grudnia 2007 r. w sprawie: uchwalenia Statutów Sołectw Gminy Zielonki Dz. U. Woj. Małop. z dnia 25 stycznia 2008 r., Nr 59 poz. 432 z późn. zm.), Sołtys sołectwa  Bibice rozpoczyna z dniem 9 listopada 2020 r. konsultacje z mieszkańcami w sprawie zatwierdzenia projektu planu rzeczowo-finansowego wydatków sołectwa na rok 2021.
Opinie mieszkańców sołectwa zbierane są drogą elektroniczną do dnia. 23 listopada 2020 r.                                    
na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  
            W ramach budżetu Gminy Zielonki jako sołectwo otrzymujemy  wydzieloną pulę pieniędzy, które  Gmina przeznacza na wskazane przez nas działania. W pierwszej kolejności zobowiązani jesteśmy aby te środki zapezpieczyć na utrzymanie czystości, utrzymanie terenów zielonych, utrzymanie budynku wiejskiego, działania integracyjne i promocyjne, wsparcie lokalnych organizacji. Część środków przeznaczamy na wsparcie inwestycji gminnych realizowanych            w Bibicach.
W przygotowanym planie rzeczowo-finansowym wskazujemy też priorytetowe dla sołectwa inwestycje, które powinny zostać zrealizowane i sfinansowane w ramach budżetu Gminy Zielonki.
 
  Projekt budżetu dostępny jest tutaj.
                                                                                                                      z poważaniem,
 
                                                                                                                      Tadeusz Łysek
Kategoria: Informacje sołeckie
Our website is protected by DMC Firewall!