Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Bibice, 15. 10. 2019r.

 Szanowni Mieszkańcy Bibic

 
Na podstawie § 34 ust 5a Statutów Sołectw Gminy Zielonki (załącznik do uchwały Nr XIV/93/2007 Rady Gminy Zielonki z dnia 28 grudnia 2007 r. w sprawie: uchwalenia Statutów Sołectw Gminy Zielonki Dz. U. Woj. Małop. z dnia 25 stycznia 2008 r., Nr 59 poz. 432 z późn. zm.), Sołtys sołectwa  Bibice rozpoczyna z dniem 16 października 2019 r. konsultacje z mieszkańcami w sprawie zatwierdzenia projektu planu rzeczowo-finansowego wydatków sołectwa na rok 2020.
Opinie mieszkańców sołectwa zbierane są drogą elektroniczną do dnia. 7 listopada 2019 r.
na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
            W ramach budżetu Gminy Zielonki jako sołectwo otrzymujemy wydzieloną pulę pieniędzy, które Gmina przeznacza na wskazane przez nas działania. W pierwszej kolejności zobowiązani jesteśmy aby te środki zapezpieczyć na utrzymanie czystości, utrzymanie terenów zielonych, utrzymanie budynku wiejskiego, działania integracyjne i promocyjne, wsparcie lokalnych organizacji. Część środków przeznaczamy na wsparcie inwestycji gminnych realizowanych w Bibicach.
W przygotowanym planie rzeczowo-finansowym wskazujemy też priorytetowe dla sołectwa inwestycje, które powinny zostać zrealizowane i sfinansowane w ramach budżetu Gminy Zielonki.
Dyskusja i uchwała dotycząca zatwierdzenia planu rzeczowo-finansowego sołectwa Bibice odbędzie się w trakcie Zebrania Wiejskiego  planowanego w dniu 17 listopada 2019 r.
 
 
                                                                                                                      z poważaniem,
 
                                                                                                                      Tadeusz Łysek